Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najlepsze style na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najdoskonalsze systemy na powiększanie ust! O dużych ustach marzy każda kobieta. Nie nie wszystkie natura obdarzyła tak obszernymi i szerokimi ustami, którymi może się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego te szukamy sposobów, aby uwypuklić to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając środki na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To pewnie doskonalsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dziś dobrze znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować atrakcyjny i mocny styl. To dzięki niej umiemy „cofnąć czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd czy też naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Także w wypadku ust niesie ze sobą popularne rozwiązania.

W medycynie estetycznej powtarza się częściej o modelowaniu ust, jakie może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w trybach na powiększanie ust granych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii popularnej stanowi więc, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten umożliwia w realny sposób wymodelować usta i dużo je wykonać, przez co poprawie ulega nie lecz ich model czy wielkość, lecz także koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust a ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak zachodzący w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wzoru i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej jest znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat zalecany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogranicza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeśli tak się zdarzy, to oznacza, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To druga opcja na zwiększenie ust, która i polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym całkowicie jednak efekty widoczne są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Więc jeśli zależy Ciż na bliskim efekcie, kwas hialuronowy płaci się być milszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest własny tłuszcz pacjentki czy te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg przyjmuje się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli chodzi o powiększanie ust. Co więcej, sposoby te korzystają jeszcze szerszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments